Jean Paul Gaultier
Alapítva 1976 Ország Francie 🇫🇷 34 termék

Jean Paul Gaultier

A márkáról: Jean Paul Gaultier

Alapítva 1976
Ország Francie 🇫🇷
Illat 34
Ártól 1.300 Ft

Jean Paul Gaultier spojuje výrazné flakony s vanilkou, levandulí i zeleným fíkem. Porovnej Classique, Le Male Elixir a Paradise Garden.

Jean Paul Gaultier představil první samostatnou módní kolekci v roce 1976. Parfémy následovaly roku 1993 s Classique. Vizuální identitu vůní tvoří lidské torzo, korzet a námořnické motivy, každá řada ale rozvíjí vlastní vonný směr.

Classique propojuje vanilku, pomerančový květ a zázvor. Le Male Elixir staví na levanduli, tonce a benzoinu s hřejivými tóny. Le Beau Paradise Garden přináší kokosovou vodu, zelený fík a santalové dřevo.

Vzorky ti pomohou porovnat květinovou vanilku, aromatickou ambru i zelenou dřevitou polohu. U Le Male a Le Beau vždy čti celý dovětek: názvy Elixir, Le Parfum a Paradise Garden označují odlišné vůně.

Ezekkel kezdd

Történet és örökség

Módní tvorba Jeana Paula Gaultiera pod vlastním jménem začala první samostatnou kolekcí v roce 1976. Korzet, námořnický pruh a práce s tvarem těla se později promítly také do jeho parfémových flakonů.

První parfém Classique vznikl v roce 1993; jeho autorem je Jacques Cavallier. Flakon představuje ženské torzo v korzetu. Navazující parfémový svět rozvinul také mužské řady Le Male a Le Beau.

Jellegzetes jegyek

  • Füge
  • Kókusz
  • Levendula
  • Narancsvirág
  • Vanília
  • Gyömbér
  • Szantálfa
  • Benzoin

Hogyan válassz Jean Paul Gaultier illatot

Le Male Elixir zkus pro levanduli a hřejivý základ tonky s benzoinem. Classique vyber, pokud chceš porovnat vanilku s pomerančovým květem a zázvorem. Vůním dej čas i po prvním přivonění, protože jejich základ mění celkový dojem.

Le Beau Paradise Garden přidej pro kokosovou vodu a zelený fík se santalem. Na kůži sleduj poměr zelených a sladších tónů. Každý vzorek zkoušej odděleně a názvy jednotlivých verzí si zapisuj celé.

Kérdések és válaszok Jean Paul Gaultier

Jak voní Le Male Elixir?

Značka vyzdvihuje levanduli, tonku a benzoin. Aromatický úvod doplňují hřejivé sladší tóny připomínající vanilku, med a tabák. Jde o Le Male Elixir Parfum, samostatnou verzi řady.

Je Le Beau Paradise Garden kokosová vůně?

Kokosová voda patří mezi hlavní akordy vedle zeleného fíku a santalového dřeva. Značka ji řadí do zeleného vodního a dřevitého směru. Na vzorku proto sleduj i zelené tóny, nejen kokos.

Co charakterizuje Classique?

Classique kombinuje vanilku, pomerančový květ a zázvor. První parfém značky se objevil roku 1993 ve flakonu ženského torza s korzetem. Zde doporučujeme katalogovou verzi Eau de Toilette.

Jsou Le Male a Le Beau stejná vůně?

Jde o odlišné řady. Le Male Elixir staví na levanduli, tonce a benzoinu, zatímco Le Beau Paradise Garden na kokosové vodě, zeleném fíku a santalu. Při výběru je důležitý i dovětek konkrétní verze.

Kterým vzorkem Jean Paul Gaultier začít?

Le Male Elixir zkus pro aromatickou ambru, Paradise Garden pro zelený kokosový směr. Classique přidej pro vanilku s pomerančovým květem. Rozhodni se podle tónů, které chceš poznat na kůži.

Jean paul gaultier parfümök

34 termék
  • Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP

    Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP

    Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP

    Raktáron
    Kiárusítási ár  1.700 HUF Normál ár  3.100 HUF
  • Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir

    Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir

    Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir

    Raktáron
    2.000 HUF
  • Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP

    Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP

    Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP

    Raktáron
    1.900 HUF
  • Jean Paul Gaultier Divine Couture

    Jean Paul Gaultier Divine Couture

    Jean Paul Gaultier Divine Couture

    A készlet fogyóban van
    1.900 HUF
  • Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Femme

    Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Femme

    Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Femme

    Raktáron
    Kiárusítási ár  1.600 HUF Normál ár  3.100 HUF
  • Jean Paul Gaultier Scandal Elixir pour femme

    Jean Paul Gaultier Scandal Elixir pour femme

    Jean Paul Gaultier Scandal Elixir pour femme

    Raktáron
    Kiárusítási ár  2.000 HUF Normál ár  2.200 HUF
  • Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette

    Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette

    Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette

    Raktáron
    1.600 HUF
  • Jean Paul Gaultier La Favorite

    Jean Paul Gaultier La Favorite

    Jean Paul Gaultier La Favorite

    Raktáron
    1.600 HUF
  • JPG szett

    JPG szett

    JPG szett

    Raktáron
    6.100 HUF
  • JPG alapkészlet

    JPG alapkészlet

    JPG alapkészlet

    Raktáron
    3.700 HUF

Hogyan vásárolj Jean Paul Gaultier illatot

Cesta Nejmenší závazek Doručení a clo v EU Nejlepší pro
Oficiální butik nebo web Jean Paul Gaultier Celá lahvička (50–100 ml) Stanovuje značka; liší se podle země Vlastnit celou lahvičku, zapečetěnou a připravenou jako dárek
Autorizovaný prodejce nebo obchodní dům Celá lahvička V obchodě nebo online tam, kde prodejce doručuje v EU Vyzkoušení osobně před koupí lahvičky
Ověřené vzorky MrRizz Vzorek 1–10 ml Odesíláme z ČR, bez cla navíc Vyzkoušet Jean Paul Gaultier před celou lahvičkou, za nejnižší vstupní cenu
Oficiální objevná sada Jean Paul Gaultier (kde je nabízena) Mini sada sestavená značkou Pouze tam, kde ji značka doručuje do tvé země Objevování tematické řady vybrané značkou

Cesty a dostupnost se liší podle značky a země — před nákupem vždy ověř aktuální skladovou dostupnost, velikosti a ceny u každého prodejce.

Jean Paul Gaultier röviden

1976 Alapítva
34 Illat
1.300 Ft Ártól
Ország Francie 🇫🇷
Méretek 1, 3 a 10 ml odstřiky podle konkrétní vůně
První samostatná kolekce 1976
První parfém Classique, 1993
Le Beau Paradise Garden Kokosová voda, zelený fík a santal